Przejdź do treści

Kredyty Frankowe

Profesjonalna obsługa osób fizycznych i przedsiębiorców

Po korzystnym dla kredytobiorców wyroku Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej w sprawie „Dziubak ws Rraiffeisen” na rynku pojawiła się masa podmiotów zajmujących kompleksową obsługą osób posiadających tzw. Kredyty Frankowe.

Oferują one bardzo korzystne warunki finansowe jeśli chodzi o tzw. opłatę wstępną, a nierzadko również pokrycie kosztów zastępstwa procesowego w przypadku przegranej.

Należy jednak zastanowić się, czy warto powierzyć swoją sprawę tym właśnie podmiotom.

Jak wiadomo, wiele osób wybierając podmiot, z którego usług chcą skorzystać kieruje się przede wszystkim ceną. Jednak jest to oszczędność pozorna. W przypadku przegranej, tracimy bowiem bezpowrotnie szansę na poprawienie swojej sytuacji prawnej związanej z posiadanym kredytem.

Z własnego doświadczenia wiem, iż każdy przypadek należy przeanalizować indywidualnie, i na tej podstawie przygotować całą sprawę z uwzględnieniem wszystkich istotnych okoliczności. Sądy znają bowiem przepisy prawa, znają również wyroki jakie zapadają w innych sprawach. Co w takim razie decyduje o wygranej?

Pamiętaj, najprawdopodobniej to Twoja jedyna szansa aby
dowieść swoich praw przed Sądem.

Dlatego ważnym jest, aby swoją sprawę powierzyć w jak najlepsze ręce.

Detale.

Tymi detalami są chociażby odpowiednie przygotowanie klienta do rozprawy,
prawidłowe ustalenie przysługującego mu roszczenia, czy analiza orzecznictwa sędziego wyznaczonego do orzekania w danej sprawie.

Zlecając sprawę mojej kancelarii, na temat swojej umowy rozmawiają Państwo bezpośrednio ze mną, a nie z przedstawicielem firmy.

Dzięki temu mają Państwo pewność, iż na każdej rozprawie pełnomocnik, który będzie Państwa reprezentował będzie znał Państwa sprawę i będzie do niej odpowiednio przygotowany. Zbudowane pomiędzy nami zaufanie pozwoli Państwu przebrnąć przez proces z dużo mniejszym stresem.

Aktualnie, wraz ze swoim wspólnikiem prowadzimy blisko 50 spraw dotyczących tzw. kredytów frankowych. Zajmujemy się tego typu sprawami od ponad trzech lat, a więc na długo przed wyrokiem TSUE. Zgromadzone przez nas doświadczenie pozwala w sposób najbardziej optymalny przeprowadzić Państwa przez kolejne etapy sprawy.

W swojej praktyce zajmuje się:

Kredytami indeksowanymi

Kredytami denominowanymi

Odzyskiwaniem
składek UNWW

Dane do kontaktu

+48 534 234 691

kontakt@kaminski-kancelaria.com

Bartłomiej Kamiński — Adwokat

ul. 16 stycznia 7a/18

26-200 Końskie

Wejście bramą od ul. Pocztowej,
trzecia klatka

Media Społecznościowe:

Podaj swoje dane w formularzu: